Hamile zaman

Hamile kalma şansı ne zaman daha yüksek

Doğumun bir kadının yaşamındaki en hassas dönemdir. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, hamile kalma fırsatının daha yüksek olduğu zamanları değerlendirmelisiniz. yaşamak doğurganlık farklı çocuklar kadınlar için daha büyük bir zorluk haline gelmiştir. Kadınlar genellikle adette kesilmeyi bir gebelik işareti olarak görür. Ama birçok kadın yumurtlama Dönem ya da doğumganlık dönemi hakkında fazla bilgiye sahip değildir. Doğurganlık için gebe kalmakta büyük rol oynayan adet içmeye dikkat edilmesi gerekir. hamile kalma çıkışı artırmak için başarılı bir gebeliğe giden yolda tüm yürüyüşleri iyi anlamalısınız. Bir Kadını en doğurgan olduğu zaman olduğu bilmek için bu duruma bir göz atın:
  • Doğurganlık Dönemi bilgili:
Doğurganlık Dönemi, bir kadının adet döngüsündeki doğumganlığının en yüksek olduğu Bugünü ifade eder ve bu gün gebe kalmanın en üst seviyesindedir. Kadınlar adet yükünün sadece altı günü içinde hapishanede kalması. Yumurtlama günü ve yumurtlama gününden hemen önceki beş gün içinde kadınlar hamile kalabilir. Bu altı gün, bir kadının adet çöpü için Doğurganlık Dönemidir. Doğurganlık Dönem kadın yapısından ve döngüden döngüye farklılık gösterir. Genel olarak, 28 Günlük normal adet içmene sahip bir kadın, adet gördüğünde iki hafta ya da 14 gün sonra doğurganlık dönemine girer. Kadının adet boyunun uzunluğu ve düzeni stres ve beslenmeden içme ve bu da yumurtlama dönemlerini etkiler. yani, Hamile kalmak için öncelikle doğumganlık dönemine odaklanmalısınız.
  • Yumurtlama Döneminin bilinmeli:
Yumurtlama, adet evinin önemli bir bölgesi. Yumurtlama anında yumurtalık, ovum adlı yumurtayı serbest bırakır ve ovum yumurta kanalından aşağı iner ve burada döllenmek için spermi beklemek. Yumurta (ovum) serbest kaldıktan sonra yaklaşık bir gün hayatta kalanlar. Yumurtlama günü ve Yumurtlama gününden iki gün önceki içinde gerçekleşen cinsel ilişki sonucu gebe kalma şansı %27 ile %33 arada. Siz de çocuk sahibi olmak istiyorsanız vücudunuzun sesine kulak verin. Yumurtlama gününde vücudunun boyutuna göre bazı işaretler ve sinyaller verecek. Bu işaretler, bir sonraki adetten yaklaşık üç hafta önce başlayacak.
  • Yumurtlama (Ovülasyon) işaretlerini anlama denemeleri:
Gebe kalmaya çalışıyorsanız, yumurtlama döneminizi belirlemeniz gerekir ve bu da Bir zamanlar ovülasyon işaretlerini anlamak ile mümkündür. Yumurtlama dönemi hesaplamak için bazı yollar mevcuttur.
  • Vajinal sıvılar daha nemli bir hal alır. Doğurganlığı kolaylaştıran bu sıvı boyutu vücuttaki değişimi gösterir.
  • Karnınızın bir yanında bir miktar rahatsızlık hissedeceksiniz.
  • Partnerinize karşı daha fazla fiziksel yakınlık hissedeceksiniz.
Bu standartları takip ederek yumurtlama dönemini başarılı cinsel birleşme ile tamamlayın. Conceive Plus®, hamile kalmaya çalışan kadınlar için güvenli kullanım sunar. Bu ürün, benzersiz formülü ile hamile kalma olanağını artırır. Conceive Plus® doğumganlığı artırıcı jeldir. Doğal Doğum için hiçbir risk bulunmaz ve doğal doğum süresini uzatır. Piyasada bulunan kayganlaştırıcıların karşıt tavırları. Gebe kalma süreci için son derece önemli olan Ölüm ve doğum iyonları ile zenginleştirilmiş bir jeldir. Bu sperm dostu jel içerisinde sperm girişi vajinal boşluk içinde yüzer ve doğumganlık amacına hizmet edebilir. Conceive Plus® kullanarak hamile kalma imkanını artırma. Sağlıklı bir bebek ve sağlıklı bir yaşam için Conceive Plus® ideal seçimdir. Hayatınızı değiştirmekten vazgeçin.