doğurganlık yağlayıcı nasıl kullanılır

Conceive Plus Doğurganlık Kayganlaştırıcısını normal bir kayganlaştırıcı kullandığınız gibi kullanın.

Tüpü nasıl kullanıyorsunuz?
Doğurganlık Kayganlaştırıcı 75ml Aktiviteden önce veya aktivite sırasında Conceive Plus'ı genital bölgeye uygulayın. Gerekirse yeniden uygulayın. Hem siz hem de partneriniz tarafından günlük kullanıma uygundur. Conceive Plus Çok Amaçlı Tüp, dahili uygulama için Conceive Plus Önceden Doldurulmuş Aplikatörlerle birlikte kullanılabilir

Aplikatörleri nasıl kullanıyorsunuz?
Doğurganlık Kayganlaştırıcı 8*4gm Aplikatörü kutusundan çıkarın, kurcalamaya karşı koruma şeridi kırılmışsa kullanmayın. Aplikatörün dar ucunu yukarı bakacak şekilde tutun, tırnağı çevirerek çıkarın ve atın. Aplikatörün dar ucunu nazikçe vajinanın derinliklerine sokun ve Conceive Plus®'ı vajinal boşluğa bırakmak için ampul ucunu 2-3 kez sıkın. Ampul ucunu sıkmaya devam ederken çıkarın ve atın.
Her aplikatör yalnızca tek kullanımlıktır ve açıldıktan veya tekrar kullanıldıktan sonra saklanamaz. Nemin vajina boyunca dağılmasını sağlamak için cinsel aktiviteden 10-15 dakika önce uygulanabilir. Her aplikatör 4 gram Conceive Plus® içerir.

Ek nem gerekirse Conceive Plus® çok amaçlı tüp kullanmanızı veya başka bir aplikatör kullanmanızı öneririz. Conceive Plus® Çok Amaçlı Tüp, vajina içi uygulama için Conceive Plus® Önceden Doldurulmuş Aplikatörlerle birlikte kullanılabilir.

GÜVENLİK BİLGİLERİ: Belirtildiği şekilde kullanın. Bu ürün spermlere zarar vermez veya sperm hareketini engellemez.