Conceive Plus Doğurganlık Yağlayıcı Nasıl Yardımcı Olur?

Conceive Plus ® doğurganlık dostu yağlayıcı İzotoniktir ve pH Dengelidir. Doktorlar tarafından doğal yoldan hamile kalmaya çalışan çiftler için özel olarak geliştirilmiş Patentli bir formül!

Conceive Plus ® sperm canlılığı ve hareketliliğinin daha büyük ölçüde korunduğu bir ortam yaratmaya yardımcı olmak için ek nem ekleyerek doğurganlığın önündeki bir engeli kaldırarak yardımcı olur. Ek yağlama, spermin yumurtaya ulaşma olasılığını artırmaya yardımcı olur.

Sperm Canlılığı İçin Kalsiyum ve Magnezyum İyonları İle

Conceive Plus ® dünyada Kalsiyum ve Magnezyum iyonları içeren doğurganlık dostu tek kayganlaştırıcıdır. Bu iyonlar vücudumuzdaki hücre canlılığı için gereklidir ve döllenme süreci için gereklidir. Kalsiyum ve Magnezyumun önemini ve bu iyonların doğal yollarla hamile kalma şansını artırmak için vücudun doğal fonksiyonlarını desteklemeye yardımcı olduğunu gösteren birçok yayınlanmış çalışma vardır.

Conceive Plus Diğer Yağlayıcılardan Farklıdır

Düzenli kişisel kayganlaştırıcılar, sperm hareketliliğine bir engel oluşturarak spermin yumurtayı dölleme yeteneğini azaltabilir. Conceive Plus ® birkaç dakika içinde spermle karışarak motiliteyi korur. Conceive Plus ®'ın nazik formülasyonu, doğurganlık dostu bir ortam yaratılmasına yardımcı olmak için doğurgan servikal sıvı ve meni ile eşleşir.

Düzenli yağlayıcıların, spermlere zarar verebilecekleri ve/veya sperm hareketini engelleyebilecekleri için döllenme süreci üzerinde olumsuz etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Gebe kalmaya çalışırken normal yağdan kaçınılmalıdır.

Aşağıdaki resimler, 10 dakika sonra sperm ile normal kişisel yağlayıcılar arasında oluşturulan tipik yağlayıcı bariyeri ve spermin Conceive Plus ® içinde nasıl yüzerek sağlıklı kalabildiğini göstermektedir.

Conceive Plus Europe Conceive Plus Europe Conceive Plus Europe
Şekil 1: Bu fotoğraf, vajinal kayganlaştırıcıların 10 dakika sonra bile oluşturduğu tipik bariyeri göstermektedir. Kayganlaştırıcı, gebe kalma sürecini durdurarak sperm için bir engel oluşturur. Şekil 2: 1 dakikada Conceive Plus ® - sperm için hiçbir engel göstermez. Şekil 3: Conceive Plus ® ' a 10 dakikada maruz bırakılan sperm herhangi bir engel oluşturmaz, spermin sağlıklı kalmasına ve yumurtayı döllemek için yüzmesine izin verir. *Sığır sperm görüntüleri.

Conceive Plus, Düşük Sperm Sayılarına Yardımcı Olur

Bir doğurganlık kayganlaştırıcısı kullanmak sperm sayısını artırmaz ancak sperm sağlığının korunmasına yardımcı olabilir. Sperm sayısı düşük olan Erkekler için Conceive Plus ® doğurganlık kayganlaştırıcısı, spermin rahim ağzından yüzerek yumurtaya ulaşması için daha kolay bir yol için ek nem sağlayabilir. Düşük bir erkek sperm sayısı, çocuk sahibi olamayacağınız anlamına gelmez - sadece boşalma başına normalden daha az sağlıklı sperm vardır. Bu nedenle sağlıklı spermlere sahip olmak gebe kalmak için çok önemlidir. Magnezyum ve Kalsiyum, vücudunuzun hücrelerinin canlılığını korumak için çok önemlidir ve döllenme süreci için gereklidir.

Conceive Plus®'ın benzersiz formülü, spermlere zarar vermeden vajinal kuruluğun giderilmesi de dahil olmak üzere farklı şekillerde hamile kalmanıza yardımcı olur.

Conceive Plus Klinik Olarak Test Edildi

Conceive Plus ® doğurganlık kayganlaştırıcısı 2006'da geliştirildi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde de bağımsız üçüncü taraf laboratuvarlar tarafından klinik olarak test edildi.

Conceive Plus ®, doğal döllenme sürecini gerçekten destekleyen doğurganlık dostu bir ortam sağlamaya yardımcı olmak için insan spermi, oositleri ve embriyo gelişimiyle uyumlu olduğu klinik olarak test edilmiştir. Conceive Plus ®, hamile kalmaya çalışan çiftler tarafından kullanılmak üzere FDA onaylıdır.

Rakipleriyle yapılan karşılaştırmalı bir çalışmada, Conceive Plus ® doğurganlık kayganlaştırıcısına maruz kalan sperm, diğer kayganlaştırıcılara maruz kalan spermlere kıyasla daha iyi canlılık sergiledi.

Yayınlanmış Bir Çalışma Sperm Güvenliğini Gösteriyor

Conceive Plus®'ın benzersiz formülasyonunun, gebelik olasılığını artırabilecek bir ortam sağlamaya yardımcı olarak, sperm canlılığını, sperm motilitesini koruduğu ve embriyo gelişimi için güvenli olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Veriler, Amerikan Üreme Tıbbı Derneği'nin 2009 Yıllık Toplantısında1 sunuldu ve tıp dergisi Fertility and Sterility, Cilt 92, Sayı 3'te yayınlandı.

1 Yeni, Fizyolojik Açıdan Önemli Ca2+ ve Mg2+ İyonu İçeren Spermisidal Olmayan Vajinal Kayganlaştırıcının Geliştirilmesi J. Kurtz1,2,3, E. Willmer1,2, B. Nikolic1,3 ve V. Gupta1,4 1Aquatrove Biosciences, Inc., Miami FL;

2 Emmanuel Koleji, Boston MA;

3 Massachusetts General Hospital, Harvard Medical School, Boston MA;

4 Miller Tıp Fakültesi, Miami Üniversitesi, Miami FL Doğurganlık ve Kısırlık, Cilt 92, Sayı 3, Ek 1, Eylül 2009, Sayfa S212-S213.

VİDEO