Şartlar ve koşullar

Bu web sitelerini kullanarak, örnekleri kabul etmiş ve onaylamışsınızdır:

C. Bu web sitesindeki ürünler ve hizmetlerle ilgili en son ve şirketimizle ilgili diğer bilgileri sunmamıza rağmen, bu web sitesinde yer alan tüm verileri içeren, öğeleri veya uygunluğunu garanti etmiyoruz. Her kişinin bu sitenin kullanımından doğacak tüm bileşenleri ve riskleri üstlenir. Bilgiler "OLDUĞU GİBİ" beyin ve teknik yanlışlıklar veya yazım hatalarını giderir. SASMAR, düzeyinde bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bilgi ekleme, iptal etme veya değiştirme yapma hakkını saklı tutar.

B. SASMAR, BU WEB SİTESİNDE YAYINLANAN BİLGİLER VEYA İÇERİKLE İLGİLİ HERHANGİ BİR TEMSİL VEYA GARANTİ VERMEMEKTEDİR. SASMAR ÖZEL YÜRÜRLÜĞE AİT BİR HÜKÜMÜNE AİT BİR HÜKÜMÜNE AİT BİR HÜKÜMSÜZ SINIRSIZ SINIRSIZ OLMADAN, HUKUKA, SÖZLEŞMEYE VEYA DİĞER TARAFINDAN OLUŞTURULAN TÜM AÇIKLAMALAR VE GARANTİLERİ AZALTIR. Hiçbir durumda SASMAR, SINIRLI, DOĞRUDAN, DOĞRUDAN, ÖZEL (Kâr ZARARLARI DAHİL DEĞİLDİR) DAHİL OLMAYAN, DOĞRUDAN, ÖZEL VEYA ZARARLI OLMADAN ZARARLI VEYA ZARARLI OLMAYAN HİÇBİR ZARARLARA SORUMLU OLMAYACAKTIR. BU WEB SİTESİ VE / VEYA SASMAR'IN BÜYÜK ZARARLARIN OLDUĞU OLDUĞU GELİŞTİRİLMESİNDEN BAŞLANAN BU WEB SİTESİNDE YAYINLANAN BİLGİLER VEYA İÇERİKLER.

C. SASMAR, üçüncü taraf sitelerden veya üçüncü taraf sitelerden köprülü linkler de dahil olmak üzere, üçüncü şahıslardan elde edilen hiçbir yerde veya içerikten yayılan, yürütme, zamanında ve yükselme konusunda hiçbir garanti vermez. Bu web sitesinde aksi belirtilmedikçe, SASMAR, üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan herhangi bir yayında, sohbet sonrasında veya web sitesinde yayınlanan benzeri bir forumda yer alan içeriği değiştirilemez, sansürlemez veya başka bir şekilde kontrol edemez. SASMAR tarafından onaylandı.

kullanım

Aşağıdakileri anlayın, onaylayın ve kabul edin:

C. Bu web sitelerini kullanarak, bu web sitesinde veya sunucularımızdan yayınlanan elektronik bilgilerimizi kesmeyi ya da engellemeyi kabul etmekten kaçının. Ayrıca , web sitemizin güvenlik özelliklerini aşmamaya ve geçerli tüm yerel, eyalet, federal ve uluslararası kurallara, kurallara ve kurallara uymaya çalışmamayı da kabul edin .

B. SASMAR'a, yüklediğiniz veya bu web sitesine aktardığınız tüm içeriği, bu SASMAR Şartlar ve Koşullarına ve SASMAR Gizlilik Politikasına tabi olmak üzere, SASMAR'ın, dış bölümlerinin bulunduğu yerler olmak üzere, herhangi bir şekilde bir şekilde korunmasını sağlama hakkını kullanma. herhangi bir biçimi kopyalamak, göstermek, iletmek veya yayınlamak, değiştirmek, başka bir malzemeye dahil etmek veya buna dayalı bir türev çalışma yapmak.

C. SASMAR tarafından belirtilen spesifikasyonlar ve kararlaştırılmayan durumlar dışında, bu web sayfasını herhangi bir kullanıcının SASMAR ile sözlü, yazılı veya elektronik bir iletişim kurması gereken hususlar (geri, soru, yorum, öneriler gibi, fikirler vb.) Gizlilik Politikası Aksi takdirde, söz konusu iletişim ve burada üretilen herhangi bir bilgi gizli değildir ve SASMAR, araştırma, geliştirme, üretim, kullanım veya muhafazaları sınırlamak üzere, herhangi bir amaç için, bu bilgileri çoğaltmak, yayınlamak veya başka türlü kullanmak için ücretsiz olacaktır. Bu kullanıcıyı içeren satışı. SASMAR'a herhangi bir buralarda bir bölgeden uzakta bulunanlardan tamamen sorumludur.

Ürün iade ve iadeleri

SASMAR teslimatı şahsi garanti altına alınması gerekir, ürün iadeleri kabul edilmez. Lütfen siparişi gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz, ürün iadesini kabul etmeye izin verilmediğinden dikkatli bir şekilde seçin. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmek için tüketim veya ihtiyaç ihtiyacınız varsa, lütfen bu sitedeki iletişim kılavuzunu kullanarak bize ulaşın.

Gecikmeler ve gümrük işlemleri

Hemen anında sunuculardan herhangi birini bir adrese gönderebiliriz, ancak SASMAR, Avrupa, Avustralya, Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta yerleşik yapılan ithalat gümrükleme gecikmelerinden, özel maliyetlerden, ithalat maliyetlerinden sorumlu değildir. bir depomuz yok. Ülkenizde meydana geldiğinde herhangi bir sorun için tam sorumluluk kabul etmekte ve bir müşteri izni sorunu nedeniyle siparişin teslim edilmemesi durumunda zararsız SASMAR bulundurmayı kabul etmektesiniz.

Bu web sitesine erişerek veya bu siteyi kullanarak, zaman zaman değiştirilebilecekleri ve Gizlilik Politikamızın şartlarını saklamak için, zaman zaman değiştirilebilecekleri için, bu Şartlar ve Koşullar'ı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul edin. bu Hüküm ve Koşullar. Uygulanan değişiklikler için bu Hüküm ve Koşulları görevli olarak gözden geçirmekten sorumlusunuz. Bu web sayfasının kullanımı, bu Hüküm ve Koşullarda yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra kullanılması, bu tür değerlendirmenin kabul edildiğini gösterir. Bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiyorsanız (zamanın değiştirilebileceği için) veya bu web ortamından memnun kalmazsanız, tek ve münhasır bakımınız bu siteyi kullanmaktan yararlanır.

Ürün sevkiyatı

Aksi belirtilmedikçe, ürün reklamları, açıklamaları ve etiketleri İngilizce olarak Avrupa menşelidir. Ürünler tüm ülkelerde bulunmayabilir veya farklı markalarda, farklı güçlerde veya farklı endikasyonlarda bulunabilir. SASMAR'ın hiçbir idarecisi, çalışanı, temsilcisi veya temsilcisi, bağlı ortaklıkları ve bağlı güven, bu web sitesi aracılığıyla bir şekilde doktor-hasta ilişkisi nedeniyle tıbbi danışmanlık, teşhis, tedavi veya diğer tıbbi hizmetleri sağlamakla meşgul değildir. Conceive Plus sistemlerinin kullanımından sonra hayati gebeliklere veya doğum muhafazalarına bağlı hastalar.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu İnternet sitesinde yayınlanan bilgiler, belgeler ve ilgili grafikler ("Bilgi"), SASMAR, bağlı taraf veya iştirakleri ile sözleşmesi kapsamında üçüncü taraf yönetimi tarafından tutulan bilgiler dışında, SASMAR'ın münhasır mülküdür. Bilgiyi kullanma yetkisi, (1) önceki telif hakkı bildiriminin tüm kopyalarda bulunma kaydıyla; (2) Bilgilerin kullanımı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, ticari veya kişisel kullanım için değildir; (3) Bilgi hiçbir şekilde değiştirilemez; ve (4) bu web sitesindeki hiçbir grafik, beraberindeki metinden ayrı olarak kullanılmamaktadır. SASMAR, üçüncü taraf satıcılar tarafından mevcut içerikten sorumlu ve telif hakkı sahibi izinsiz olarak bu tür materyalleri dağıtmanız yasaktır. Yukarıdaki izin verilmediği sürece, SASMAR'ın patentleri, ticari markaları veya diğer haklarıyla herhangi bir şirket lisansı veya hak verilmemesi, açık veya zımni hiçbir hak verilmemektedir. SASMAR ticari markasının, ticari isimlerinin, ticari kıyafetlerinin ve bu internet sitesinde yer alan kullanımlarının kullanılması, şirket ürün veya tüketim maliyetlerinin kullanılması, SASMAR'ın standart yazılı izni olmadan yapılamaz.

Gizlilik ve güvenlik

SASMAR gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Verilerimizin ve ziyaretçilerimizin web sitemizin sahip olduğu gizliliğin değerini anlıyoruz: Kişisel olarak yönetilen bilgileri kullanmamız Gizlilik Politikamıza tabidir ve web sitemize erişerek ve onu kullanarak, buna bağlı olanları kabul ediniz. politikası. Kişisel olarak verileri SASMAR.com'a ilettiğinizde, SASMAR'ın yetkisiz erişimi veya müdahaleyi engelleme için güvenlik önlemlerini ve kesin bir güvenlik önlemi olmadığını kabul ediyorsunuz.

KABUL ETMEME VEYA YETKİSİZ ERİŞİM VERİLMESİNDEN DOĞRUDAN, ETKİLERİMİZE BAĞLI DEĞİLDİR, SASMAR YANLIŞ DEĞERLENDİRİLMEME ÇALIŞMAYAN KABUL EDİLMEMİŞTİR . ŞEHRİ BİRLİKTE ZARAR VERME ZARARLILIĞINDAN SAĞLANMIŞTIR. SASMAR, HERHANGİ BİR MÜŞTERİ TARAFINDAN SAĞLANAN BİLGİLERİN KABUL EDİLMESESİ VEYA YETKİSİZ BİR ERİŞİM TARAFINDAN SAĞLANMAMASI ÜZERİNDEN HİÇBİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. HER MÜŞTERİ, HIS VEYA YOLCULUK ŞİFRESİNİN GİZLİLİĞİNİ KORUMA İÇİN SORUMLULUKTUR.

Sorumluluğun sınırlandırılması

SASMAR, bu web sitesinde yayınlanan, yayınlanan veya başka bir şekilde yayınlanan belgeler, bilgiler ve görüşler için hiçbir sorumluluk üstlenmez.Bu materyallere, bilgilere ve fikirlere güvenmek yalnızca sizin korumanızdadır. SASMAR, bu web çıktısı kullanımından veya yetersiz içerikten yaralanma veya zararların tümünü reddeder. BU SASMAR WEB SİTESİ, WEB SİTESİNİN İÇERİĞİ VE BU WEB SİTESİNDEN SAĞLANAN VE UYGULANAN ÜRÜN VE HİZMETLER TÜM HATALARLA KULLANILABİLİR VE TEMEL OLARAK SUNULMAKTADIR. SASMAR'IN OLMAYAN NOKTASI VEYA ORTAKLIKLARI, KATILIMLARI, SATICILARI VEYA MÜDÜRLER, ÇALIŞANLAR VEYA AJANLAR (SASMAR TARAFLARINDAN SONRA, HİÇBİR KURULUŞTAN KAYNAKLANAN HİÇBİR ZAARLIDIR. SİTE İÇERİĞİ, BU WEB SİTESİNİN KULLANILMASI VEYA KULLANMAMASI, SİTE İÇERİĞİ VEYA BU SİTE İLE İLGİLİ HİÇBİR HİZMET SUNULAN, HİÇBİR, BELİRTİLMEMİŞ, BELİRTİLMEMİŞ, BELİRTİLMEMİŞ, BELİRSİZ GÜNCELLEME VEYA SICAK SAĞLIĞIN YANLIŞINDAN DOĞRUDAN VEYA SINIRLI OLMADAN SICAK VEYA SINIRLI OLMADAN SICAK VEYA SINIRLI OLMADAN SINIRLI VEYA SINIRLI OLMADAN SINIRL I VEYA SINIRLI OLMADAN SINIRLI VEYA SINIRLI OLMAMASI YA DA BİRLİKTE ZARAR VERİLDİĞİ BELİRTİLMEMİŞDİR.Bazı ülkeler / eyaletler sorumluluk sınırlamalarına izin vermezse, bu nedenle bu hüküm sürmemesi. B SİTELERİNE GEÇERLİ OLABİLECEĞİNİ LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN.