doğurganlık yağlayıcı nasıl kullanılır

Conceive Plus Gübreleme Yağını komün yağlayıcı olarak kullanabileceğiniz bir ortamda kullanın

Tubo'yu nasıl kullanıyorsunuz?
Conceive Plus Europe Conceive Plus'ı genital bölgede veya etkinlik sırasında aplike edin. Gerekirse yeniden uygulayın. Parceiro gibi günlük kullanım için yeterlidir. Tubo Conceive Plus Multiuso, dahili uygulama için Conceive Plus'ı önceden kullanan Aplikatörlerle birlikte kullanılabilir.

Aplikatörleri nasıl kullanıyorsunuz?
Conceive Plus Europe Aplikatörü cihazdan çıkarın, hiçbir zaman tüm koruma için dokunulmaz bir şey kullanmayın. Duvara girmek ve descarte-a'yı açmak için aplikatör için bir parmak ucunu sabitleyin. Conceive Plus® vajinal depozito için 2 veya 3 kez vajinaya derin bir aplikatör uygulayabilir veya uygulayabilirsiniz. Kaldırın, sürekli olarak açık bir ampulü ve descarte-o'yu kaldırın. Aplikatör, nico'yu kullanmak için uygundur ve aberto ve reutilizado'dan sonra silahlandırılamaz. Vajinaya dağılmasına izin vermek için cinsel ilişkiden 10 ila 15 dakika önce uygulama yapılabilir. Conceive Plus®'ın 4 gramını içeren bir aplikatör. Conceive Plus® çoklu tüplerini kullanmak, ek veya başka bir uygulayıcıyı önlemek için gerekli değildir.

O Tubo Multiuso Conceive Plus®, intravajinal uygulama için Conceive Plus® öncesi hamile aplikatörlerle birlikte kullanılabilir.
INFORMAÇÕES DE SEGURANÇA: Gösterge olarak kullanın. Bu ürün, herhangi bir hareketi engellemeye yönelik önyargılı değildir.