GEBELİK KOLAYLAŞTIRICI JEL NASIL KULLANILIR

Conceive Plus Gebelik Kolaylaştırıcı Jeli, sıradan bir kayganlaştırıcı ile aynı şekilde Tüp nasıl kullanılır?

Conceive Plus Europe İlk kullanımdan önce kapağın altındaki güvenlik mührünü çıkarın. Vajina veya penise bol miktarda kayganlaştırıcı uygulayın ve yeterli kayganlığı sağlamak için gereken sıklıkta yeniden uygulayın. Vajinal uygulama için Conceive Plus ® Önceden Doldurulmuş Aplikatörlerle birlikte kullanılabilir.

Aplikatörler nasıl kullanılır?

Conceive Plus Europe Aplikatörü kutusundan çıkartın, emniyet şeritlerinin yırtılmış olduğunu görürseniz kullanmayın. Aplikatörün dar alanı yukarıda tutun, şeritleri döndürerek çıkartın ve atın. Aplikatörün dar bir yelpazede vajina içine girmesi ve derine sokun ve Conceive Plus® jeli vajina sakinlerine göre aplikatörün yumurtlama düzeni 2-3 kez sıkın. Aplikatörü ortaya koyarken aplikatörün yumru aralığını sıkmaya devam edin ve atın. Her aplikatör tek kullanım içindir ve açıldıktan sonra saklanmamalı ya da yeniden kullanılmamalıdır. Sağlayacağı nemlendirme etkisinin vajinanın tümüne yayılması için cinsel birleşmeden 10-15 dakika önce uygulanabilir. Her aplikatör 4 gram Conceive Plus® içerir. Daha fazlasını yapmak için Conceive Plus® çoklu kullanım tüpü ya da yeni bir aplikatör kullanmanızı tavsiye ederiz.

Conceive Plus® Çoklu Kullanım Tüpü, vajina içi uygulama için Conceive Plus® Ön Dolumlu Aplikatörler ile birlikte kullanılabilir. GÜVENLİK BİLGİLERİ: Talimatlara uygun kullanınız. Bu ürün sperme zarar vermez ya da sperm hareketliliğini engellemez.