Gübre yağlayıcıdan nasıl yararlanılır


Düzenli bir yağlayıcı olan Fertilidad Conceive Plus için Yağ Kullanın

Tüpü nasıl kullanıyorsunuz?

Conceive Plus Europe Aplike, coito'dan önce bir cantidad generosa ve her zaman gerekli olan bir aplikasyondur. Para uso de él ella. Conceive Plus® çoklu tüp kullanımı, intravajinal kullanım için Conceive Plus® kullanan kişilerle birlikte kullanılabilir.


Uygulamaları nasıl kullanıyorsunuz?

Conceive Plus Europe Aplikatörü tek tek cihazdan çıkarın, döner veya çıkarılmış durumdaki koruma pedinin hiçbir faydası yoktur. Aplikatörü daha fazla rahatsız etmek için kurun, spreyi çıkarın ve kaldırın. Aplikatörü vajinaya daha fazla gerdirin ve Conceive Plus®'ı vajinal deliğe yatırmak için 2 ila 3 kez bekleyin. Uygulayıcıyı çalıştırmaya ve kapatmaya devam edin.
Aplikatör tek başına kullanım içindir ve abierto veya tekrar kullanımdan korunamaz. Vajina hareketlerinin dağılmasına izin vermek için cinsel ilişkiden 10 ila 15 dakika önce uygulanması önerilir. 4 gram Conceive Plus® içeren aplikatör.

Ekstra nemlendirme için Conceive Plus® çoklu kullanım tüpü veya ek aplikatör kullanmanızı öneririz. Conceive Plus® çok kullanımlı tüpleri, Conceive Plus® vajina içi uygulamada bireysel aplikatörlerle birlikte kullanılabilir.